معرفی شرکت

شرکت پترو با تجربه طولانی همکاری با متخصصان و صنعتگران در قالب پروژه های متعدد و همچنین، با بهره گیری از دانش و تخصص کارشناسان خبره خود توانسته است نامی متعهد را در بحث مشاوره خرید و تأمین تجهیزات و ابزارآلات پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کسب نماید. یکی از نکات مهمی که مجموعه پترو برآن تأکید دارد و می توان آن را وجه تمایز این شرکت با سایرین دانست، سابقه فنی این مجموعه و دقت و سرعت عمل در معرفی، تهیه و تامین تجهیزات با کیفیت و اصل، مطابق با مشخصات فنی درخواستی کارفرمایان می باشد. اعتقاد ما براینست که این روش مسیری شایسته برای ارایه خدمات به مشتریان می باشد و مشتریان حق دارند از بین بهترین کیفیت ها انتخاب کنند.

درباره ما
به همین منظور، این شرکت از معرفی محصولاتی که کیفیت نامتعارفی دارند و یا با مشخصات فنی تطابق نداشته باشند به مشتریان خودداری نموده است. این شرکت مصمم است بستری حرفه ای برای ارایه ی تجهیزات تخصصی و ابزارآلات کاربردی در صنایع مختلف خصوصاً در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را فراهم آورد.
درباره ما

بدیهی است در این بین همچنان معرفی و تأمین تجهیزات تخصصی صنعتی را در دستور کار خواهیم داشت. در این راستا این شرکت اقدام به آماده سازی زیرساخت های فنی و نیروی متخصص مورد نیاز نموده و با شرکت در نمایشگاه های بین المللی صنایع مختلف شناخت و تجربه مناسبی را در زمینه تامین کالای تخصصی در حوزه های نفت و گاز کسب کرده است. در حال حاضر این شرکت با تکیه بر تجربه طولانی مدیران و کارشناسان متخصص خود و ارتباطات داخلی و بین المللی آماده است به صورت کامل در تامین ملزومات پروژه های صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در داخل و خارج کشور ایفای نقش نماید.